Lighthouse: Difference between revisions
Jump to navigation
Line 1: | Line 1: | ||
== | == Building Levels == | ||
Level | '''Max Level : 10''' | ||
Level | {| style="background:#FFE7B4" border="1px" cellpadding="2px" cellspacing="0" | ||
! width="10px" | Level | |||
! width="80px" | Max Silver | |||
! Cost | |||
|- | |||
| 1 | |||
| align="center" | [[File:Iron.png]]1000 | |||
| align="center" | [[File:Wood.png]]200 [[File:Stone.png]]400 [[File:Iron.png]]700 [[File:Pop.png]]+3(3) | |||
|- | |||
| 2 | |||
| align="center" | [[File:Iron.png]]2000 | |||
| align="center" | [[File:Wood.png]]492 [[File:Stone.png]]800 [[File:Iron.png]]1306 [[File:Pop.png]]+1(4) | |||
|- | |||
| 3 | |||
| align="center" | [[File:Iron.png]]3000 | |||
| align="center" | [[File:Wood.png]]834 [[File:Stone.png]]1200 [[File:Iron.png]]1882 [[File:Pop.png]]+1(5) | |||
|- | |||
| 4 | |||
| align="center" | [[File:Iron.png]]4000 | |||
| align="center" | [[File:Wood.png]]1213 [[File:Stone.png]]1600 [[File:Iron.png]]2438 [[File:Pop.png]]+1(6) | |||
|- | |||
| 5 | |||
| align="center" | [[File:Iron.png]]5000 | |||
| align="center" | [[File:Wood.png]]1621 [[File:Stone.png]]2000 [[File:Iron.png]]2980 [[File:Pop.png]]+1(7) | |||
|- | |||
|- | |||
| 6 | |||
| align="center" | [[File:Iron.png]]6000 | |||
| align="center" | [[File:Wood.png]]2054 [[File:Stone.png]]2400 [[File:Iron.png]]3511 [[File:Pop.png]]0(7) | |||
|- | |||
| 7 | |||
| align="center" | [[File:Iron.png]]7000 | |||
| align="center" | [[File:Wood.png]]2510 [[File:Stone.png]]2800 [[File:Iron.png]]4034 [[File:Pop.png]]+1(8) | |||
|- | |||
| 8 | |||
| align="center" | [[File:Iron.png]]8000 | |||
| align="center" | [[File:Wood.png]]2986 [[File:Stone.png]]3200 [[File:Iron.png]]4549 [[File:Pop.png]]0(8) | |||
|- | |||
| 9 | |||
| align="center" | [[File:Iron.png]]9000 | |||
| align="center" | [[File:Wood.png]]3480 [[File:Stone.png]]3600 [[File:Iron.png]]5057 [[File:Pop.png]]+1(9) | |||
|- | |||
| 10 | |||
| align="center" | [[File:Iron.png]]Unlimited | |||
| align="center" | [[File:Wood.png]]3991 [[File:Stone.png]]4000 [[File:Iron.png]]5560 [[File:Pop.png]]0(9) | |||
|} | |||
Revision as of 04:20, 8 February 2010
Building Levels
Max Level : 10